AGC Aréna Na Stínadlech

AGC Aréna Na Stínadlech

Jedním z nejzajímavějších míst v celých Teplicích je stadion FK Teplice s názvem AGC Aréna Na Stínadlech, kde od roku 1973 sídlí teplický fotbalový klub. Každý, kdo tedy do na sever Čech zamíří, by neměl vynechat možnost tento krásný stadion navštívit. První možností je samozřejmě dorazit přímo na některý z fotbalových zápasů, které se na stadionu hrají, rozpis domácích střetnutí FK Teplice najdete zde, kromě kalendáře zde naleznete i odkaz na nákup vstupenek na jednotlivá utkání. Druhou možností pak jsou prohlídky stadionu, které klub nabízí také v anglickém a německém jazyce.

FK Teplice tak připravil nejen pro své fanoušky možnost dostat se do míst, kam se běžný návštěvník ligových utkání nedostane. Během prohlídkové trasy budete moci nahlédnout do mnoha zajímavých zákoutí, která Stínadla nabízejí. Spolu s průvodcem navštívíte například domácí kabinu, síň slávy s poháry nebo tiskové středisko, kde si budete moci sednout do horkého křesla, ve kterém trenéři ligových týmů hodnotí odehraná utkání.

Prohlídky stadionu jsou k dispozici po předchozí domluvě, není je však možné využít ve dnech, kdy se konají ligová či pohárová utkání. Pro termín nás kontaktujte na email: martin.kovarik@fkteplice.cz a my se budeme snažit vyjít vstříc vašim časovým možnostem.

AGC Aréna Na Stínadlech