Nabídka tras s průvodci

Nabídka tras s průvodci

Naši průvodci Vás rádi seznámí s krásami města Teplice. Vydejte se s námi po stopách slavných osobností, míst a zajímavostí tohoto města.

Malý okruh Teplicemi (1,5 hodiny)
Poznejte s námi Zámecké náměstí, lázeňské domy, fontány, ostatky Sv. Clariho a další desítky zajímavosti v samotném centru Teplic.

Historické centrum města (3 hodiny)
Komentovaná prohlídka historického centra Teplic od Zámeckého náměstí přes lázeňské uličky až ke Galerii Bartholomeus. Cestou příběhů po stopách slavných osobností. 

Lázeňská čtvrť Šanov (3 hodiny)
Město ve městě. Navštivte s námi lázeňskou čtvrť plnou klasicistních, empírových i pseudobarokních lázeňských a měšťanských domů, kašen a fontán.

Velký okruh Teplicemi (6 hodin)
Vše z Teplic, co se dá ukázat během 6ti hodin, kdy se Vám zastaví čas a rozšíří obzory.

Min. 2 osoby + 3 děti do 12 let zdarma
(Maximálně 10 osob)

Pro sjednání výše uvedených tras a získání bližších informací nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 776 007 024, emailu info@visitteplice.com nebo Vaší návštěvou v našem turistickém informačním centru VisitTeplice, Dlouhá 63/31, 415 01 Teplice.

Nabídka tras s průvodci
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
3 hodiny
Až na vrcholky hor Hora Doubravka Vám nabídne pohled na krásné lázeňské město Teplice a Krušné hory a z Komáří vížky na malebné Podkrušnohoří
200,- Kč Zjistit více
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
5,5 hodiny
Duchcov, Lanovka a UNESCO V Teplicích a okolí je ukryta řada věcí, třeba jedno z nejvýznamnějších důlních děl - štola Starý Martin, památka UNESCO
450,- Kč Zjistit více
☆ ☆ ☆ ☆ ☆
3,5 hodiny
Sladké mámení Pojeďte s námi do Opárenského údolí, kde se můžete projít příjemnou a nenáročnou procházkou podél Milešovského potoka
250,- Kč Zjistit více