Doprava a platba

Doprava a platba

Při použití našeho objednávkového formuláře a provedení platby souhlasíte a berete na vědomí následující náležitosti spojené s samotnou platbou a dopravou.

Obchodní podmínky naleznete na této adrese.

Platba

Při procesu objednávky je možné uhradit platbu pouze online pomocí platební karty skrze platební bránu našeho partnera, poskytovatele platební brány, společnosti ComGate Payments, a.s..

Na platební bránu budete přesměrováni v posledním kroku objednávky. Kroku platby předchází výběr produktu z nabídky v našem objednávkovém formuláři a zadání Vašich kontaktních údajů skrze které Vás později ztotožníme při využití Vámi vybraného produktu (více o tomto kroku níže v sekci Doprava). Posledním krokem je odeslání objednávkového formuláře a pokud Vámi zadané údaje budou v pořádku, tak Vás přesměrujeme na stránky platební brány našeho partnera, na stránky payments.comgate.cz.

Doprava (dodací podmínky, způsob dopravy)

Po zaplacení Vám přijde potvrzovací email, kterým se přímo na místě u dané atrakce/u daného výletu/při přebírání TepliceCard prokážete, a naše obsluha se pak již o vše postará. TepliceCard je možné přebrat pouze v našem Turistickém centrum VisitTeplice. V případě digitálního QR kódu pro turistickou aplikaci Vám vše bude ihned digitálně doručeno po zaplacení do Vaší emailové schránky, na emailovou adresu, kterou jste během objednávky uvedli ve formuláři. Turistickou aplikaci aktivujete přímo v aplikaci Premiant eGuide dle instrukcí na této stránce.

Kontaktní údaje na poskytovatele platební brány

Pro případné reklamace nebo dotazy k platbám můžete kontaktovat přímo společnost ComGate:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platební brána ComGate
Platební brána ComGate