Vojenská lázeňská léčebna

Lázeňský hotel Judita ***

Lázeňský hotel Judita je posazen v krásném prostředí lázeňského parku v teplické čtvrti Šanov. Tradice lázeňského domu sahá až do počátku 19. století, kdy byl v letech 1804 – 1807 vystavěn ve své základní podobě jako rakousko – uherský vojenský ústav. Ke svému původnímu léčebnému účelu slouží dodnes nejen pro vojáky, ale také pro širokou veřejnost.

Ubytování

Lázeňský hotel nabízí ubytování pro 92 osob v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Samozřejmostí všech pokojů je vlastní koupelna a WC, dále pak TV, telefon, chladnička a trezor. Některé pokoje je možné vybavit přistýlkou. V celé budově je možnost bezplatného připojení k WI-FI. Není povolen vstup a pobyt domácím zvířatům.

Stravování

V lázeňské jídelně našim hostům nabízíme snídaně formou bohatého švédského stolu. Obědy a večeře jsou servírované, s možností předchozího výběru z pestré nabídky až čtyř jídel. Samozřejmostí je možnost dietního stravování včetně nabídky pro vegetariány, celiaky, diabetiky aj. Klientům doporučujeme svůj dietní požadavek konzultovat ještě před příjezdem s lázeňskou nutriční terapeutkou.

Lázeňská kavárna a k ní přilehlá terasa v atriu lázeňského domu pak našim hostům nabízí příjemné posezení s pestrou nabídkou nápojů a pochutin, s možností vypůjčení knih. Společenský sál naší kavárny je místem pořádání tanečních večerů.

Lázeňská léčba

Hlavním léčebným procesem pro léčbu pohybového a nervového ústrojí jsou koupele s využitím přírodního léčivého zdroje – termální vody. Dalšími procedurami jsou např. mechanoterapie, elektroterapie, léčebný tělocvik, oxygenoterapie, masáže aj.

Vojenská lázeňská léčebna

Informace

Veškeré potřebné informace naleznetena webových stránkách VLL Teplice - Volareza.

Adresa: Svatopluka Čecha 1170, 415 01 Teplice
Adresa:
Svatopluka Čecha 1170, 415 01 Teplice
 
Telefon: +420 417 537 440
Telefon:
+420 417 537 440
 
Web: www.volareza.cz/vll-teplice
Web:
www.volareza.cz/vll-teplice
 
Facebook: @VolarezaTeplice
Facebook:
@VolarezaTeplice