Hotel Payer

Hotel Payer

HOTEL PAYER nese název podle věhlasného badatele, polárníka, malíře a objevitele země Františka Josefa – JULIUS JOHANNES LUDOVICUS VON PAYERA. Hlavní budova současného hotelu, byla v roce 1841 jeho rodištěm a domovem.

V současnosti, je hotel jedním z nejdéle působících hotelů v Teplicích, nacházející se v poklidné lázeňské čtvrti Šanov a v docházkové vzdálenosti od centra města.

Ve dvou budovách, které jsou od sebe vzdáleny přibližně 30 metrů hostům nabízíme ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu.

První původní budova je bezbariérově přístupná a disponuje čtyřmi patry, která jsou dostupná výtahem, i po schodišti.

Na výběr jsou zde jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje a také pokoje s možností přistýlky.
V celé budově je k dispozici bezplatná Wi-Fi.

Dále se zde nachází recepce, směnárna, snídaňová restaurace, terasa určená k posezení, nebo jako prostor pro kuřáky a 4 parkovací místa přímo před hotelem (za poplatek).

V druhé budově nabízíme pouze pokoje dvoulůžkové, rozmístěné v přízemí a prvním patře, dostupné po schodišti, rovněž s bezplatnou Wi-Fi. V této budově se nachází hlavní parkovací prostor (za poplatek), a to ve dvoře. Parkoviště je dostupné průjezdem, přímo z ulice a je vybaveno nepřetržitě monitorovaným kamerovým systémem.

Hotel Payer