Jízdy vláčku 25. 4.

Svezte se s turistickým vláčkem Humboldt po Teplicích. 25. 4. vyjíždíme na klasický okruh s výkladem i speciální kratší jízdy.

Jízdy vláčku 25. 4.

22.04. 2026 ~ délka čtení 2 min

V sobotu 25. 4. se ve 14:00 můžete opět těšit na okruh po Teplicích doplněný o výklad našeho průvodce. A pozor, tato jízda bude speciální! 

Pokud se chcete svézt v rámci našeho okruhu, můžete nastoupit na náměstí Svobody i na Zámeckém náměstí. Výstupní zastávkou je pak standardně náměstí Svobody.

V tento den se koná i akce s nabitým programem: Slet čarodějnic od Galerie Teplice.

Náš vláček v rámci této akce pojede 3 zkrácené jízdy s upraveným výkladem pro malé i velké. Těšit se na ně můžete v 15:00, 15:30 a 16:00. Jízdenky na tuto jízdu se budou prodávat přímo na místě u vláčku.

Jak tedy postupovat?

Chcete jet vláčkem celý okruh?

Zakupte si jízdenku už teď na e-shopu nebo v infocentru. Platí standardní jízdné: 

Dospělý 150 Kč, 

Dítě 70 Kč

Rodina 350 Kč.

Chcete jet vláčkem kratší jízdu?

Jízdenku si můžete zakoupit přímo na místě u našeho průvodčího za snížené jízdné: 

Dospělý 80 Kč

Dítě 50 Kč

Rodina 180 Kč

Zastávka na náměstí Svobody bude v sobotu posunuta před prostory bývalého infocentra (roh Krupské ulice).

Humboldt 25. 4.