Web visitteplice.com používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Turistické centrum VisitTeplice

Společnost VisitTeplice s.r.o. je moderní turistické centrum, kde návštěvníci města najdou nejen informace o Teplicích, ale i nezbytné suvenýry, dárkové předměty, či knihy o Teplicku. Můžete si zde zakoupit i výbornou italskou kávu, horkou čokoládu, chlazené nápoje, zmrzlinu originální receptury nebo domácí sušenky „Humboldtky“.

Návštěvníkům nabízíme koncipované prohlídkové trasy lázeňského města Teplice a regionu Teplicko s programem a profesionálním průvodcem, zaměřené na historii a památky města. Součástí programu jsou jazykové varianty průvodcovských služeb (němčina / angličtina / ruština / čeština) a vstupy do destinací, které jsou součástí vybrané trasy.

Veškeré informace o nabízených službách a jejich individuálních variantách Vám sdělí naši zaměstnanci telefonicky, elektronickou cestou a nebo osobně v našem informačním -  turistickém centru.

 

Adresa: Dlouhá 63/31, 415 01 Teplice
Tel.: +420 776 007 024
Web: www.visitteplice.com
Email: info@visitteplice.com

 

Otevírací doba:
 Po - Ne 09:00 - 18:00 hod.

 

Oficiální video - www.youtube.com/watch?v=UyCm6g4Q3jM