Web visitteplice.com používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Hotel U Kozičky

Hotel U Kozičky vznikl rekonstrukcí starého měšťanského domu v roce 2001. Historie samotného domu sahá až do  roku 1817, kdy nesl původní  název Zum Bergstein. Přístavbou z roku 2014 vznikl moderní komplex poskytující ubytovaným standard čtyřhvězdičkového hotelu.

Hotel je umístěn na okraji Zámeckého parku v těsném sousedství lázeňských budov Beethoven a Císařských lázní. Z oken penzionu se naskýtá jedinečný výhled na nejatraktivnější  část historického jádra Teplic - komplex zámeckých budov, kostelů a lázní. Díky své poloze poskytuje ideální propojení možnosti relaxace v zámeckém parku či lázních s vycházkami do nákupního centra města, vzdáleného necelých 300 metrů.

Nabízíme ubytování odpovídající standardu 4**** v nové přístavbě a 3*** v původním objektu. Celková kapacita hotelu je 60 lůžek.

Hostům jsou k dispozici čtyři apartmány poskytující ubytování pro 2 až 4 osoby a 23 dvoulůžkových pokojů, některé s možností přistýlky. 14 pokojů má terasu, poskytující soukromí a jedinečný výhled na Teplice. Pokoje jsou prostorné, standardně vybavené televizory se satelitním příjmem, internetem WiFi, chladničkou, trezorem, fénem a telefonem. Tyto hotelové služby jsou zahrnuty v ceně ubytování, včetně neomezeného internetu. V apartmánech je prostorná kuchyňská linka, dávající hostům možnost vlastního stravování. Pokoje jsou dále vybaveny koupelnou s toaletou, umyvadlem, vanou nebo sprchovým koutem část také s bidetem.

Stravování zajišťuje útulná stylová restaurace s kapacitou 70 míst včetně nekuřáckého salonku a prostornou terasou s kapacitou až 100 míst a nádherným výhledem na historické centrum Teplic. Dále jsou k dispozici 3 konferenční místnosti s celkovou kapacitou 150 míst, které je možné si pronajmout na  semináře, školení, oslavy, svatby, prezentace či rauty. 

Našim hostům připravujeme bohaté snídaně formou švédských stolů. K snídani je pestrý výběr salámů, sýrů, marmelád,  jogurtů, ovoce, zeleniny a vždy čerstvého pečiva. V ceně je i espresso a další druhy kávy z profesionálního kávovaru. Na požádání připravujeme vejce na různý způsob.

Pro váš odpočinek je Vám k dispozici finská sauna s relaxačními lehátky a masážním lůžkem. 

Saunu a masáže je možné si zarezervovat na recepci.

 

Adresa: Rooseveltova 262, 415 01 Teplice
Tel.: +420 417 816 411
Web: www.ukozicky.cz
Email: info@ukozicky.cz
Facebook: www.facebook.com/RestauraceAHotelUKozicky

 

Check in:
 Po - Ne 15:00 - 22:00 hod.
Check out:
 Po - Ne do 11:00 hod. (pozdní check out do 15:00 je zpoplatněn 10% c celkové ceny za poslední noc a check out po 15:00 je zpoplatněn 100% ceny za pokoj)