Web visitteplice.com používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Krušnohorský dvůr

Horský hotel Krušnohorský Dvůr se nachází v nádherné krajině Krušných hor na Cínovci-Dubí v nadmořské výšce 865 m v těsné blízkosti hranic s Německem. Z nedalekého lázeňského města Teplice je to k nám po silnici E55, směrem Dubí - Drážďany, pouhých 15 km.

Moderní horská budova nabízí celoročně svým návštěvníkům ubytování v moderně zařízených pokojích různých kategorií za velmi příznivé ceny, celodenní stravování v restauraci, konferenční místnost, společenské akce a kvalitní hotelové služby pro jednotlivce, skupiny i firmy.

Hotel Krušnohorský Dvůr nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky a v 1 rodinném čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní luxusní koupelnu s podlahovým topením, sprchovým koutem a WC. Samozřejmostí je vybavení každého pokoje televizí se satelitním příjmem a bezdrátovým připojením na internet zdarma. Opakovaně náš hotel navštěvuje například Biatlonová reprezentace České republiky při svém soustředění na Mistrovství světa nebo Olympijské hry.

Součástí hotelu je prostorná stylová restaurace s útulným prostředím a příjemnou atmosférou. V příznivém počasí by byl hřích nevyužít venkovní terasu s úchvatným výhledem na panorama Českého středohoří.

Blízké okolí hotelu nabízí širokou nabídku nejen sportovního vyžití, ale i možnost relaxovat v lázních nebo navštívit zajímavé kulturní památky, jak na našem území, Tak v blízkém Sasku. Návštěva Drážďan opravdu stojí za to. Na nákupy do této Saské metropole vyráží pravidelně mnoho našich hostů.

 

Adresa: Cínovec 275, 417 32 Dubí
Web: www.krusnohorskydvur.cz
Email: info@krusnohorskydvur.cz
Facebook: www.facebook.com/krusnohorskydvur

 

Hotel:

Tel.: +420 606 724 995
Otevírací doba:
 Po - Ne 10:00 - 22:00 hod.

 

Restaurace:

Tel.: +420 774 444 218
Otevírací doba:
 Po - Ne 10:00 - 22:00 hod.