Web visitteplice.com používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Hotel Prince de Ligne

Hotel Prince de Ligne se nalézá v historickém centru lázeňského města Teplice, které je posazeno do příjemné Krajiny mezi Českým Středohořím a masivem Krušných hor, nedaleko od hranic s Německem. Hotel nabízí celkem 33 pokojů, od prezidentského apartmá, přes apartmá pro dvě osoby po jednolůžkové pokoje.

Cena ubytování zahrnuje také snídani v hotelové restauraci. Kromě ubytování si pobyt v hotelu můžete zpříjemnit ochutnáním kulinářských specialit v restauraci Prince de Ligne. Pokud jste vyznavači golfu, navštivte ve volných chvílích restauraci Golf na nedalekém golfovém resortu Barbora. K přepravě mezi hotelem, vybranými zákaznickými destinacemi, jakými mohou být letiště v Praze, Drážďanech nebo Berlíně, Vám poslouží naše flotila automobilů střední vyšší třídy. 

Všechny služby jsou k dispozici také pro hosty, kteří nejsou v hotelu Prince de Ligne ubytováni. Velmi oblíbené je u firemní klientely pořádání konferencí, školení, večírků a nejrůznějších eventů ve pěti hotelových salonech a saloncích, včetně služeb hotelového cateringu.

 

Adresa: Zámecké náměstí 136, 415 01 Teplice
Tel.: +420 417 514 111+420 602 725 462
Fax.: +420 417 537 727
Web: princedeligne.cz
Email: info@princedeligne.cz
Facebook: www.facebook.com/PrinceDeLigneTeplice

 

Otevírací doba:
 Nonstop