Web visitteplice.com používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Ostatní ubytování v hotelích, penzionech apd.

.. v okrese Teplicka:

Hotel Almond - hotelalmond.cz
*
Stará Duchcovská 28/94, Teplice

Hotel Antonietta - www.hotel-antonietta-teplice.cz
* Svatopluka Čecha 1362/9, Teplice

Hotel Giovanni Giacomo - www.hotelgg.cz
* Vrchlického 1243/17, Teplice

Hotel Green House - www.greenhouse.cz
* U Soudu 9, Teplice

Hotel Helena - Becex Trade s.r.o. - www.hotel-helena.cz
* Stará Duchcovská 453, Teplice - Řetenice

Hotel Panorama - www.tepgastro.cz
* Pod Doubravkou 2959, Teplice

Hotel Paradies - www.hotelparadies.cz
* Laubeho náměstí 258/4, Teplice

Hotel Payer - www.hotelpayer.cz
* U Hadích lázní 1153/44, Teplice

Hotel Prince de Ligne - www.princedeligne.cz 
* Zámecké nám. 136/8, 415 01 Teplice

Hotel Richmond - www.richmondteplice.cz
* U Císařských lázní 289, 415 01 Teplice

Hotel Sportovní hala Teplice - www.halateplice.cz
* Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice

Hotel Teplice Plaza - www.tepliceplaza.cz
* U Nových lázní 3270, 415 01 Teplice

Hotel Zlatý kříž - www.zlatykriz.com
* Masarykova tř. 2417/43, 415 01 Teplice

Lázně Teplice v Čechách - www.lazneteplice.cz
* Mlýnská 253/2, 415 38 Teplice

Park hotel Avenida - avenidaparkhotel.cz/teplice
* U Kamenných lázní 23, 415 01 Teplice

Penzion Aladdin - www.restauracealaddin.cz
* Masarykova tř. 159/72, 415 01 Teplice

Penzion Centrum - www.ubytovanicentrum.cz
* 28. října 1013/13, 415 01 Teplice

Penzion Císař - www.penzioncisar.cz
* Laubeho nám. 254/16, 415 01 Teplice

Penzion Dexter - www.dexter-tp.cz
* Vrchlického 701/16, 415 01 Teplice

Penzion Frito - www.penzion-frito.estranky.cz
* Na Výšinách 1379/1, 415 01 Teplice

Penzion Kamenky - www.pension-kamenky.cz
* U Kamenných lázní 334/21, 415 01 Teplice

Penzion Pinocchio - www.penzionpinocchio.cz
* U Kamenných lázní 331/25, 415 01 Teplice

Penzion Saraya Wellness - www.sarayawellness.cz
* Spojenecká 868/13, 415 01 Teplice

Penzion Šanov - Zdeněk Macek - www.privatteplice.wz.cz
* Karoliny Světlé 2931/13, 415 01 Teplice

Penzion U Kozičky - www.ukozicky.cz
* Rooseveltova 262/11, 415 01 Teplice

Luční pramen - apartmany-teplice.cz/cz/apartmany/vila-lucni-pramen.html
* U Hadích lázní 1199/22, Teplice

Privát - Hortensia Teplice - www.hortensia-teplice.cz
* J. Suka 1354/13, 415 01 Teplice

Privát DN - Servis s.r.o. - www.ubyttce.wz.cz
* J.K. Tyla 2627, Teplice

Privát Dragan Vosáhlo - www.ubytovani.ic.cz
* Jankovcova 35, Teplice

Privát Dušan Takács - www.levne-ubytovani-teplice.cz
* Křičkova 1307/6, Teplice

Privát J. Hebltová - Apartmány Jana - www.ubytovanijana.cz
* M. Švabinského 3/1599, Teplice

Privát Jaroslav Bžoch - www.ubytovanivteplicich.eu
* Jungmannova 917/5, Teplice

Privát Milouš Hečko - www.hradiste.webpark.cz
* Duchcovská 1422/31, Teplice

Privát Zeman Jaroslav
* Nám. Osvobození 5, Teplice Hudcov

Vila Hejdukova - www.apartmany-teplice.cz
* Heydukova 2490/18, Teplice

Vila Masarykova - www.apartmany-teplice.cz
* Masarykova tř. 2422/61, Teplice

Domov mládeže - SŠS Teplice - www.ssstavebni.tce.cz
* Fráni Šrámka 1350/1,  Teplice - Trnovany

Ubytovna Inton - www.ubytovnasrbice.cz
* Srbice 4, Teplice - Srbice

Ubytovna Zdravěnka - www.ubytovna-teplice.info
* Jateční 969, Teplice

Hotel U Lva - www.hotelulva.cz
* Mírové nám. 92, 418 02 Bílina

Penzion Bezovka - www.bezovka.cz
* Bezovka 34/4, 418 01 Bílina

Penzion Bomber - Bílina - www.penzion-bilina.cz
* P. Bezruče 6/11, 418 01 Bílina

Lázně Bílina - www.bhmw.cz
* Kyselská 153, Mostecké Předměstí, 418 01 Bílina

Autocamp Bílina - www.sportbilina.cz/autocamp
* Kyselská, 418 01 Bílina

Hotel Ján - www.hoteljan.cz
* Nové Město 26, 417 81 Moldava

Penzion Horiz - horiz.webmium.com
* Nové Město 4 Nové Město - Moldava 41781

Pension U Studánky - www.pensionustudanky.cz
* Nové Město 192, 417 81 Moldava

Moldavanka - www.moldavka.cz
* Moldavka 38, 417 81 Moldava

Penzion Florian - www.penzionflorian.com
* Moldava 185, 417 81 Moldava

Moldavská Šatlava - moldavskasatlava.cz
* Moldava 155, 417 81 Moldava

Penzion a restaurace Bohemia - www.penzionbohemia.eu
* Ruská 246/4, 417 03 Dubí

Penzion Dubík - www.dexter-tp.cz/cz/lenka/index.html
* U Hřiště 277, 417 01 Dubí

Tereziny lázně Dubí - www.laznedubi.cz/cs
* Lázeňská 21, 417 01 Dubí

Hotel a restaurace Krušnohorský Dvůr - krusnohorskydvur.cz
* Cínovec 275, Cínovec 41732

Horský hotel Pomezí - hotelpomezi.cz
* Cínovec 221, 415 01 Dubí u Teplic

Villa Rosa Residence - www.spaholidayscz.com
* Ruská 128/152, 417 01 Dubí

Ubytování V Soukromí - www.penzion.wbs.cz
* Údolí 426, 417 01 Dubí

Apartmán Pod Hradem Krupka - www.podhrademkrupka.cz
* Mlýnská 215, 417 41 Krupka

Penzion Růžový Hrádek - www.hrad-krupka.cz/cz
* dům 12, Panský les 41, 417 41 Krupka

Penzion u Wernera - www.penzionuwernera.cz
* Bohosudovská 169/1, 417 41 Krupka

Horský hotel Komáří Vížka - www.komarivizka.eu
* Horní Krupka 120, 417 41 Krupka

Hotel & Restaurace Pod Kaštany - www.restauracepodkastany.cz
* Revoluční 133, Maršov, 417 42 Krupka

Hotel Horal
* Mariánské nám. 9/5, 417 42 Krupka

Penzion Horal - horalosek.cz
* Nelsonská 115, 417 05 Osek

Horský penzion s restaurací Rozcestí - www.penzionrozcesti.eu
* Dlouhá Louka 48, 417 05 Osek

Autocemp Osek - www.autocamposek.cz
* Nelsonská 669, 417 05 Osek

Hotel Casanova - www.hotelcasanova.cz
* Husova 101/45, 419 01 Duchcov

Restaurace a Penzion
* U Kapitána Osecká 31, 419 01 Teplice-Duchcov

Hotel Větruše - hotelvetruse.cz
* Fibichova 23, 400 01 Ústí nad Labem

Penzion Úžín - Ústí nad Labem - penzion-uzin.webnode.cz
* 210/35, Havířská, 400 10 Ústí nad Labem

Greenstar Pension - www.ubytovani-usti.info
* Jateční 441/37, 400 01 Ústí nad Labem

Penzion Na Hvězdě - www.penzion-na-hvezde.cz
* Klíšská 394/169, 400 01 Ústí nad Labem-město-Klíše

Penzion TERI - www.penzionteri.cz
* Balbínova 415/4, 400 01 Ústí nad Labem

Pivovar Hotel Na Rychtě - www.pivovarnarychte.cz/cz/hlavni-strana.html
* Klášterní 75/9, 400 01 Ústí nad Labem-centrum

Pension Duel - www.pensionduel.cz
* Moskevská 1507/30, 400 01 Ústí nad Labem-město

Hotel Vladimir - www.hotelvladimir.cz
* Ulice Masarykova 3128/36, 400 01 Ústí nad Labem

Penzion Komtesa - www.penzionkomtesa.cz
* Velká hradební 763/39, 400 01 Ústí nad Labem

Interhotel Bohemia - www.ihbohemia.com
* Mírové nám. 2442/6, 400 01 Ústí nad Labem

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem - www.clarioncongresshotelustinadlabem.com/cs
* Špitálské nám. 3517, 400 01 Ústí nad Labem-město

Restaurace a penzion Na Statku - www.nastatku-usti.cz
* Zemědělská 7, 403 40 Ústí nad Labem-město

Apartmány D8 Ústí nad Labem - d8apartmany.cz
* Havířská 346/100, 40010 Ústí nad Labem-město-Všebořice

Pension Ivana - www.pensionivana.cz
* Rembrandtova 454/7, 400 01 Ústí nad Labem-město-Bukov

Hotel a restaurace Slavie
* Železničářská 995/28a, 400 03 Ústí nad Labem

Hospůdka Královka - www.penzionkralovka.cz
* Králova výšina 1477/5, 400 01 Ústí nad Labem-město

Penzion U Kováře - penzioukovare.webnode.cz/kontakt
* Ulice Masarykova 115/182, 400 01 Usti nad Labem-Klíše

Restaurace a penzion Habrovická Bašta - habrovickabasta.jex.cz
* Habrovice 29, 403 40 Ústí nad Labem

Motorest Na Bojišti - www.penzion-na-bojisti.cz
* Přestanov 11, 403 17 Ústí nad Labem-Přestanov

Golf Resort Ústí nad Labem - www.golfusti.cz
* Podhoří 380/80, 400 10 Ústí nad Labem-město

Cyklokemp Loděnice - www.cyklokemplodenice.cz/cs
* Pod Tratí 50, 403 21 Ústí nad Labem-Střekov

Apartmán Ústí nad Labem
* Rozcestí 721/1, 40007 Ústí nad Labem-Neštěmice-Krásné Březno

Restaurant - Penzion Orion - www.restaurace-penzion-orion.cz
* Petrovice u Ústí nad Labem 209, 403 37 Petrovice

Restaurace penzion Chlumec - www.restauracechlumec.cz
* Ústecká 55, 403 39 Chlumec

Hotel Apollón - apollonhotel.cz
* Na Valech 2049, 412 01 Litoměřice

Hotel Roosevelt Litoměřice - www.roosevelt-litomerice.cz
* Rooseveltova 962/18, 412 01 Litoměřice

Hotel Helena - www.hotel-helenalt.cz
* Želetická 805/12, Předměstí, 412 01 Litoměřice

Hostel U Sv. Štěpána - www.inprincipio.cz
* Komenského 748/4, 412 01 Litoměřice

Hotel Koliba - www.kolibahotel.cz
* Českolipská 2100/12, 412 01 Litoměřice

Hotel Labe - www.hotel-labe.cz
* Vrchlického 292/10, 412 01 Litoměřice

Grandhotel SALVA - grandhotelsalva.cz
* Mírové nám. 12, 412 01 Litoměřice

Penzion Veget - vegetltm.cz
* Velká Dominikánská 99/17, 412 01 Litoměřice

Penzion Na Statku - www.nastatek.cz
* Litoměřice 19, 412 01 Chudoslavice

Penzion Dubina
* Horní Dubina 276/10, 412 01 Litoměřice

Anděl Penzion - www.andelpenzion.eu
* Jarošova 13/43, Předměstí, 41201 Litoměřice

Cargonet - www.cargonet.cz/ubytovani
* Kamýcká 1777/31, 412 01 Litoměřice

Pension Prislin - www.prislin.cz
* Na Kocandě 12, 412 01 Litoměřice

Resort Marina Labe - www.marina-pistany.cz
* Píšťany 3, 411 01 Žalhostice u Litoměřic

Penzion Jotis - www.litomerice-info.cz/cz/45.penzion-jotis
* Pokratická 1851/75, 412 01 Litoměřice

Parkhotel Terezín - www.hotelterezin.cz
* Máchova 163, 411 55 Terezín

Hotel Memorial - www.hotely.cz/terezin/hotel-memorial
* nám. ČSA 180, 411 55 Terezín