Web visitteplice.com používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

TepScape - Tajuplné zmizení profesora Bodwiche

Jediná teplická úniková místnost s unikátní detektivním pojetím, sídlí v budově Obchodní akademie Teplice a nechává své návštěvníky pátrat po osudech zmizelého vědce, profesora Bodwiche. Ten se po ztrátě svého syna stáhl do ústraní, až po čase i spolu se svou ženou, zmizel nadobro.

Hra je vhodná pro skupinu 2 – 6 hráčů, jejichž úkolem je rozluštit záhadu obestírající profesorovo zmizení prostřednictvím hledání indicií, které po sobě ve své rezidenci z přelomu 19. a 20. století zanechal.

Jako každá hra i tato by pro své účastníky měla představovat výzvu, a proto jsou hráči postaveni proti časovému limitu šedesáti pěti minut, během kterého musejí záhadu Bodwichova zmizení rozluštit a uniknout z herního prostoru.

Hra je vhodná pro všechny věkové kategorie, avšak návštěvníci mladší patnácti let, by měli přijít v doprovodu dospělé osoby. Hru je možné aktuálně absolvovat v českém a anglické jazyce.

 

Adresa: Budova Obchodní akademie, Poštovní 464/3, 415 01 Teplice
Tel.: +420 732 952 384
Email: info@tepscape.cz
Facebook: www.facebook.com/tepscape

Otevírací doba:
 Po - Pá 18:00 - 22:00 hod.
 So - Ne 10:00 - 20:00 hod.