Web visitteplice.com používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Sanatorium Europa

Dermatologická ordinace a pracoviště Evropské dermatologické akademie pro léčbu vlasů: nejnovější metody řešení zdravotních i estetických kožních problémů - od odstranění znamének, jizev, skvrn, pih a léčby dalších nežádoucích kožních projevů až po efektivní omlazení a redukci vrásek. V těsné součinnosti s lékaři funguje i oddělení kosmetiky – ošetření provádí zdravotní sestra-kosmetoložka a vedle tradičních kosmetických procedur jsou klientkám k dispozici také speciální dermokosmetické programy cílené na konkrétní problém.

Bohatý výběr nabízí oddělení masáží (thajské, rekondiční a relaxační, antické, indické, sportovní, lávovými kameny, baňkování ad.). Ve službách Sanatoria Europa nechybí pedikúra a manikúra, pracoviště balneo a zábalů, speciální přístroje, zábaly a koupele určené k hubnutí a formování postavy, tejpování apod.

Nabídku doplňuje možnost nákupu speciálních dermatologických a kosmetických prostředků a dalších produktů péče o krásu a zdraví (rovněž na e-shopu http://shop.sanatoriumeuropa.eu/ ).

Klienti ze vzdálenějších míst využívají příjemné ubytování (nebo akční wellness pobyty) v nedalekém penzionu Sanatoria Europa. Veškeré služby lze také darovat prostřednictvím dárkového poukazu.

Kontaktujte nás osobně, telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím messengeru pro bližší informace – rádi vám poradíme!

Adresa: Pod Doubravkou 13, 415 01 Teplice
Tel.: +420 417 532 672, +420 603 501 306
Web: www.sanatoriumeuropa.eu
Email: info@sanatoriumeuropa.eu

Otevírací doba:
 Po - Pá 08:00 - 17:00 hod.

  (po 17 hod + víkendy: na objednávku)