Web visitteplice.com používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rekola: pohodlná a spolehlivá doprava po Teplicích

Půjčte si růžové kolo kdykoli se vám zachce. Jezděte tak dlouho, jak budete potřebovat a nakonec kolo kdekoli v zóně zamkněte pro dalšího jezdce. Prostě bikesharing jak má být.

V ulicích Teplic najdete 40 růžových kol, která si půjčíte přes mobilní aplikaci nebo web Rekola. Půjčení je snadné: Do aplikace opíšete 6-místné číslo z rámu kola. Obratem dostanete kód číselného zámku od kola. Odemknete a jedete. Standardní výpůjčka je na 60 minut. Po použití kolo dobře zamkněte. Viditelně, nejlépe do určených míst v rámci růžově vyznačené zóny. Následně polohu kola zadejte v aplikaci.

Na ježdění s Rekoly potřebujete mít založený účet. Během chvilky se zdarma registrujte se přes mobilní aplikaci, případně na webu. V infocentru VisitTeplice v Dlouhé ulici Vám s registrací rádi pomohou. Vše, co potřebujete, je telefon a platební karta. V infocentru navíc obdržíte promokód na první jízdu zdarma.


Web: www.rekola.cz

Jednorázová hodinová výpůjčka stojí 20 Kč.