Restaurace U Kozičky

Restaurace U Kozičky

Hotel a restaurace U Kozičky vznikl rekonstrukcí starého měšťanského domu v roce 2001. Historie samotného domu sahá až do  roku 1817, kdy nesl původní  název Zum Bergstein. Přístavbou z roku 2014 vznikl moderní komplex poskytující ubytovaným standard čtyřhvězdičkového hotelu.

Hotel je umístěn na okraji Zámeckého parku v těsném sousedství lázeňských budov Beethoven a Císařských lázní. Z oken penzionu se naskýtá jedinečný výhled na nejatraktivnější  část historického jádra Teplic - komplex zámeckých budov, kostelů a lázní. Díky své poloze poskytuje ideální propojení možnosti relaxace v zámeckém parku či lázních s vycházkami do nákupního centra města, vzdáleného necelých 300 metrů. 

Pokud se rozhodnete nás navštívit, čeká Vás více než příjemný a osobitý interiér s dominantou v podobě kachlových kamen, nekuřáckou jídelnou a intimním koutem s akváriem. 

Současná kapacita restaurace 70 míst Vám dává jistotu, že jste svoji cestu nevážili zbytečně.

Moderní klimatizace celé restaurace zaručuje příjemné posezení v nezakouřeném prostředí prostém pachů z kuchyně a dokonalou atmosféru dotvoří usměvavý personál.

Nejmodernější kuchyňské přístroje umožňují zpracovávat vybrané suroviny ve špičkové kvalitě a garantují stálou kvalitu pokrmů. 

Máte-li obchodní schůzku a potřebujete současně ubytovat obchodní partnery, v hotelu a restauraci U kozičky si rozhodně ostudu neuděláte. V nekuřáckém salonku je Vám k dispozici 20 míst pro menší rodinné a podnikové oslavy či setkání. 

V teplejších měsících si nejlépe užijete jedné z nejhezčích a nejklidnějších částí Teplic během posezení na naší terase s výhledem na historické jádro města s přilehlým zámeckým parkem.. Vítáni jsou samozřejmě i cyklisté a pejskaři. 

Největší markýza v Teplicích umožňuje hostům posezení ve volném prostoru takřka za každých podmínek s výjimkou silného větru, kdy se automaticky zatáhne. Za deště kapky bubnují do plátna a vy si v suchu vychutnáváte čerstvý vzduch a v poledním parnu naopak vytvoří stín a ochrání Vás před palčivými paprsky. Také nově vybudovaná krytá terasa s kapacitou 50 osob Vám umožňuje výhled na kostely a lázně a současně úkryt před deštěm. 

Restaurace U Kozičky

Otevírací doba

Zavřeno
Pondělí - Sobota 11:00 - 23:00
Pondělí - Sobota
11:00 - 23:00
 
Neděle zavřeno
Neděle
zavřeno
 
Adresa: Rooseveltova 262, 415 01 Teplice
Adresa:
Rooseveltova 262, 415 01 Teplice
 
Telefon: +420 417 816 413
Telefon:
+420 417 816 413
 
Email: info@ukozicky.cz
Email:
info@ukozicky.cz
 
Web: www.ukozicky.cz
Web:
www.ukozicky.cz
 
Facebook: @RestauraceAHotelUKozicky
Facebook:
@RestauraceAHotelUKozicky