Hotel U Kozičky

Hotel U Kozičky

Hotel U Kozičky vznikl rekonstrukcí starého měšťanského domu v roce 2001. Historie samotného domu sahá až do  roku 1817, kdy nesl původní  název Zum Bergstein. Přístavbou z roku 2014 vznikl moderní komplex poskytující ubytovaným standard čtyřhvězdičkového hotelu.

Hotel je umístěn na okraji Zámeckého parku v těsném sousedství lázeňských budov Beethoven a Císařských lázní. Z oken penzionu se naskýtá jedinečný výhled na nejatraktivnější  část historického jádra Teplic - komplex zámeckých budov, kostelů a lázní. Díky své poloze poskytuje ideální propojení možnosti relaxace v zámeckém parku či lázních s vycházkami do nákupního centra města, vzdáleného necelých 300 metrů.

Nabízíme ubytování odpovídající standardu 4**** v nové přístavbě a 3*** v původním objektu. Celková kapacita hotelu je 60 lůžek.

Hostům jsou k dispozici čtyři apartmány poskytující ubytování pro 2 až 4 osoby a 23 dvoulůžkových pokojů, některé s možností přistýlky. 14 pokojů má terasu, poskytující soukromí a jedinečný výhled na Teplice. Pokoje jsou prostorné, standardně vybavené televizory se satelitním příjmem, internetem WiFi, chladničkou, trezorem, fénem a telefonem. Tyto hotelové služby jsou zahrnuty v ceně ubytování, včetně neomezeného internetu. V apartmánech je prostorná kuchyňská linka, dávající hostům možnost vlastního stravování. Pokoje jsou dále vybaveny koupelnou s toaletou, umyvadlem, vanou nebo sprchovým koutem část také s bidetem.

Stravování zajišťuje útulná stylová restaurace s kapacitou 70 míst včetně nekuřáckého salonku a prostornou terasou s kapacitou až 100 míst a nádherným výhledem na historické centrum Teplic. Dále jsou k dispozici 3 konferenční místnosti s celkovou kapacitou 150 míst, které je možné si pronajmout na  semináře, školení, oslavy, svatby, prezentace či rauty. 

Našim hostům připravujeme bohaté snídaně formou švédských stolů. K snídani je pestrý výběr salámů, sýrů, marmelád,  jogurtů, ovoce, zeleniny a vždy čerstvého pečiva. V ceně je i espresso a další druhy kávy z profesionálního kávovaru. Na požádání připravujeme vejce na různý způsob.

Pro váš odpočinek je Vám k dispozici finská sauna s relaxačními lehátky a masážním lůžkem. 

Saunu a masáže je možné si zarezervovat na recepci.

Hotel U Kozičky

Informace

Check in:Pondělí - Neděle 15:00 - 22:00
Check out:Pondělí - Neděle do 11:00 hod.pozdní check out do 15:00 je zpoplatněn 10% c celkové ceny za poslední noc a check out po 15:00 je zpoplatněn 100% ceny za pokoj

Adresa: Rooseveltova 262, 415 01 Teplice
Adresa:
Rooseveltova 262, 415 01 Teplice
 
Telefon: +420 417 816 413
Telefon:
+420 417 816 413
 
Email: info@ukozicky.cz
Email:
info@ukozicky.cz
 
Web: www.ukozicky.cz
Web:
www.ukozicky.cz
 
Facebook: @RestauraceAHotelUKozicky
Facebook:
@RestauraceAHotelUKozicky